Luodaan aitoa vaikuttavuutta yhdessä

Tiimimme koostuu luovista ja analyyttisista vaikuttavuuden ammattilaisista. Meitä yhdistää halu luoda aitoja ja tuloksellisia kokonaisuuksia vaikuttajamarkkinoinnin ja PR:n keinoin.

CONTACT US myynti@indieplace.fi tai

Sales

Anna Björklund

Senior Account Manager anna.bjorklund@indieplace.fi +358 50 022 1994  

Pauliina Paakki Indieplace

Pauliina Paakki

Key Account & Business Development Manager pauliina.paakki@indieplace.fi +358 44 772 7655

Sonja Koistinen

Senior Account & PR Manager sonja.koistinen@indieplace.fi +358 41 731 194

Strateginen & luova suunnittelu

Jenni Ylinen

Content Manager jenni.ylinen@indieplace.fi +358 41 732 0261

Project management

Janika Haapasalmi

Influencer Marketing Specialist & Senior Project Manager janika.haapasalmi@indieplace.fi +358 41 731 4931

Kiira Kiesilä

Project Manager, TikTok Specialist kiira.kiesila@indieplace.fi +358 50 562 1313

PR-tapahtumatuotannon asiantuntija

Roosa Eronen

Senior Project Manager, Events roosa.eronen@indieplace.fi +358 44 277 0011

Aino Pietarinen

Project Manager (osittain opintovapaalla) aino.pietarinen@indieplace.fi +358 40 938 4366

Hanna Välimaa

Head of Operations hanna.valimaa@indieplace.fi +358 40 585 4713

Influencer network management

Indieplace influencer lounge tarjoaa coworking-tilan vaikuttajille.

Pauliina Pajunen

Head of Influencer Network & PR pauliina.pajunen@indieplace.fi +358 41 731 6382  

Kaisa Porri

Influencer Network Manager kaisa.porri@indieplace.fi +358 45 239 0080

Nea Sjöberg

PR & Influencer Management Trainee nea.sjoberg@indieplace.fi

IT

On study- or parental leave

Heli Parkkinen

Senior Account Manager (vanhempainvapaalla) heli.parkkinen@indieplace.fi +358 45 104 4450

Helmi Hautala

Creative Sales and Project Specialist (opintovapaalla) helmi.hautala@indieplace.fi

Maija Rantoniemi

Senior Project Manager (opintovapaalla) maija.aaltonen@indieplace.fi +358 44 257 1905

Petra Jokinen

Key Account Manager (on parental leave) petra.jokinen@indieplace.fi +358 40 684 9794

Tiia Saukko

Head of Sales (vanhempainvapaalla) tiia.saukko@indieplace.fi +358 40 753 2710