Haluaisimme kuulla sinusta sekä haasteista, joissa voimme auttaa

Kun haluat saavuttaa vaikuttajamarkkinoinnilla kilpailuetua, on syytä toimia tänään. Olipa yrityksesi jo kokenut konkari tai vasta starttikuopissa, voimme auttaa sinua. Etsitpä brändillesi pitkäaikaista brändilähettilästä, some-vaikuttajia tuotelanseeraukseen tai haluat kohentaa tunnettuutta aktivoimalla kuluttajat, meillä on tarjota sinulle toimiva ratkaisu. Ota yhteyttä jo tänään ja anna meidän hurmata sinut!

Esa Suurio

CEO, Founder esa.suurio@indieplace.fi +358 40 712 0211 

Laura Hakanen

Creative director, partner laura.hakanen@indieplace.fi +358 50 342 1888

Lauri Harju

Sales Director, partner lauri.harju@indieplace.fi +358 50 361 7696

Anne Häkkinen

Client Director, partner anne.hakkinen@indieplace.fi +358 44 536 2094

Mari Ojala

Key Account Manager mari.ojala@indieplace.fi + 358 50 538 6712

Tiia Saukko

Key Account Manager tiia.saukko@indieplace.fi +358 40 753 2710 

Eveliina Vironen

Account Representative eveliina.vironen@indieplace.fi +358 40 535 0278

Oona Vitikainen

Sales Development Representative oona.vitikainen@indieplace.fi +358 40 720 1258

Sonja Pelkonen

Community Coordinator sonja.pelkonen@indieplace.fi +358 50 326 0777

Nora Seppänen

Community Manager nora.seppanen@indieplace.fi +358 50 545 4723

Oona Grönberg

Head of Production oona.gronberg@indieplace.fi +358 50 560 2762

Jonna Järvelä

Senior Project Manager jonna.jarvela@indieplace.fi +358 40 1469677

Noora Pohjanheimo

Project Manager noora.pohjanheimo@indieplace.fi +358 45 631 68 46

Riikka Yrjölä

Project Manager riikka.yrjola@indieplace.fi +358 407 765 002

Janika Haapasalmi

Project Manager janika.haapasalmi@indieplace.fi +358 40 777 2818 

Hanna Välimaa

Sales Producer hanna.valimaa@indieplace.fi +358 405 854 713

Ida Haapanen

Sales Producer ida.haapanen@indieplace.fi +358 44 295 9855

Hannu Matilainen

IT hannu.matilainen@indieplace.fi +4 0771 052 799