Luodaan aitoa vaikuttavuutta yhdessä

Tiimimme koostuu luovista ja analyyttisista vaikuttavuuden ammattilaisista. Meitä yhdistää halu luoda aitoja ja tuloksellisia kokonaisuuksia vaikuttajamarkkinoinnin ja PR:n keinoin.

Ota yhteyttä myynti@indieplace.fi tai

Asiakasvastaavat

Anna Björklund

Key Account Manager anna.bjorklund@indieplace.fi +358 50 022 1994  

Sonja Koistinen

Creative & Sales Team Lead sonja.koistinen@indieplace.fi +358 50 548 5599

Heli Parkkinen

Senior Account Manager heli.parkkinen@indieplace.fi +358 45 104 4450

Asiantuntijat

Janika Haapasalmi

Influencer Marketing Specialist & Senior Project Manager janika.haapasalmi@indieplace.fi

Kaisa Porri

Influencer Network Manager kaisa.porri@indieplace.fi +358 45 239 0080

PR-tapahtumatuotannon asiantuntija

Roosa Eronen

Team Lead & Senior Project Manager, Events roosa.eronen@indieplace.fi +358 44 277 0011

Opinto- tai vanhempainvapaalla

Hanna Välimaa

Head of Operations (vanhempainvapaalla) hanna.valimaa@indieplace.fi +358 40 585 4713

Maija Rantoniemi

Senior Project Manager (opintovapaalla) maija.aaltonen@indieplace.fi +358 44 257 1905

Indieplace influencer lounge tarjoaa coworking-tilan vaikuttajille.

Pauliina Pajunen

Head of Influencer Network & PR (vanhempainvapaalla) pauliina.pajunen@indieplace.fi +358 41 731 6382  

Petra Jokinen

Key Account Manager (vanhempainvapaalla) petra.jokinen@indieplace.fi +358 40 684 9794

Tiia Saukko

Head of Sales (vanhempainvapaalla) tiia.saukko@indieplace.fi +358 40 753 2710

fiFinnish