Me pysymme aitona

Tiimimme koostuu luovista ja analyyttisista vaikuttavuuden ammattilaisia. Meitä yhdistää halu luoda aitoja ja tuloksellisia kokonaisuuksia vaikuttajamarkkinoinnin ja PR:n keinoin.

Kerro meille tavoitteistasi, niin tarjoamme sinulle näkemyksen vaikuttajamarkkinoinnin ilmiöistä ja työkaluista, jotka vaikuttavat aidosti.

Yhteys myyntiin: myynti@indieplace.fi

Myynti

Anna Björklund

Senior Account Manager anna.bjorklund@indieplace.fi +358 50 022 1994  

Pauliina Paakki Indieplace

Pauliina Paakki

Key Account & Business Development Manager pauliina.paakki@indieplace.fi +358 44 772 7655

Sonja Koistinen

Senior Account & PR Manager sonja.koistinen@indieplace.fi +358 41 731 194

Helmi Hautala

Creative Sales and Project Specialist helmi.hautala@indieplace.fi

Strateginen & luova suunnittelu

Jenni Ylinen

Content Manager jenni.ylinen@indieplace.fi +358 41 732 0261

Projektihallinto

Janika Haapasalmi

Influencer Marketing Specialist & Senior Project Manager janika.haapasalmi@indieplace.fi +358 41 731 4931

Kaisa Porri

Project Manager kaisa.porri@indieplace.fi +358 45 239 0080

Roosa Eronen

Project Manager roosa.eronen@indieplace.fi +358 44 277 0011

Aino Pietarinen

Project Manager (osittain opintovapaalla) aino.pietarinen@indieplace.fi +358 40 938 4366

Hanna Välimaa

Head of Operations hanna.valimaa@indieplace.fi +358 40 585 4713

Vaikuttajahallinto

Indieplace influencer lounge tarjoaa coworking-tilan vaikuttajille.

Pauliina Pajunen

Head of Influencer Network & PR pauliina.pajunen@indieplace.fi +358 41 731 6382  

Nea Sjöberg

PR & Influencer Management Trainee nea.sjoberg@indieplace.fi

IT

Opinto- tai vanhempainvapaalla

Hanna Vartiainen

CEO (vanhempainvapaalla) hanna.vartiainen@indieplace.fi +358 44 548 5421

Heli Parkkinen

Senior Account Manager (vanhempainvapaalla) heli.parkkinen@indieplace.fi +358 45 104 4450

Kiira Kiesilä

Project Manager, TikTok (opintovapaalla) kiira.kiesila@indieplace.fi +358 50 562 1313

Maija Rantoniemi

Senior Project Manager (opintovapaalla) maija.aaltonen@indieplace.fi +358 44 257 1905

Mari Ojala

Key Account Manager (opintovapaalla) mari.ojala@indieplace.fi + 358 50 538 6712

Petra Jokinen

Key Account Manager (vanhempainvapaalla) petra.jokinen@indieplace.fi +358 40 684 9794

Tiia Saukko

Head of Sales (vanhempainvapaalla) tiia.saukko@indieplace.fi +358 40 753 2710