Ota yhteyttä

Etsitkö brändillesi pitkäaikaista brändilähettilästä, some-vaikuttajia tuotelanseeraukseen vai haluatko kohentaa tunnettuutta aktivoimalla kuluttajat?

Yhteystietomme löydät alapuolelta.

Oona Vitikainen

Account Representative oona.vitikainen@indieplace.fi +358 40 720 1258

Ida Haapanen

Account Representative ida.haapanen@indieplace.fi +358 44 295 9855

Mari Ojala

Key Account Manager mari.ojala@indieplace.fi + 358 50 538 6712

Tiia Saukko

Key Account Manager tiia.saukko@indieplace.fi +358 40 753 2710 

Anne Häkkinen

Client Director, partner anne.hakkinen@indieplace.fi +358 44 536 2094

Laura Hakanen

Creative Account Director, partner laura.hakanen@indieplace.fi +358 50 342 1888

Hanna Välimaa

Sales Producer hanna.valimaa@indieplace.fi +358 405 854 713

Lauri Harju

Sales Director, partner lauri.harju@indieplace.fi +358 50 361 7696

Nora Seppänen

Community Manager nora.seppanen@indieplace.fi +358 50 545 4723

Jonna Järvelä

Head of Production jonna.jarvela@indieplace.fi +358 40 1469677

Janika Haapasalmi

Senior Project Manager janika.haapasalmi@indieplace.fi +358 40 777 2818 

Noora Pohjanheimo

Project Manager (äitiyslomalla) noora.pohjanheimo@indieplace.fi +358 45 631 68 46

Riikka Yrjölä

Project Manager riikka.yrjola@indieplace.fi +358 407 765 002

Hannu Matilainen

IT hannu.matilainen@indieplace.fi +4 0771 052 799