OTA YHTEYTTÄ

Tarvitsetko apua sisältö- ja vaikuttajamarkkinoinnissa?

Tukenasi on kokenut vaikuttajamarkkinoinnin tiimi, joka auttaa yritystäsi kehittymään vaikuttajamarkkinoinnin taitajaksi.

Yhteystietomme löydät alapuolelta.

Yhteys myyntiin: myynti@indieplace.fi

Hanna Johnson

CEO hanna.johnson@indieplace.fi +358 44 548 5421

Tiia Saukko

Head of Sales tiia.saukko@indieplace.fi +358 40 753 2710 

Mari Ojala

Key Account Manager mari.ojala@indieplace.fi + 358 50 538 6712

Heli Parkkinen

Account Manager heli.parkkinen@indieplace.fi +358 45 104 4450

Lassi Suoranta

Strategist lassi.suoranta@indieplace.fi +358 40 723 9274

Petra Jokinen

Key Account Executive petra.jokinen@indieplace.fi +358 40 684 9794

Pauliina Paakki

Senior Account Manager pauliina.paakki@indieplace.fi +358 44 772 7655

Aku Karasti

Account Manager aku.karasti@indieplace.fi +358 40 069 9929

Petrina Puranen

Junior Creative petrina.puranen@indieplace.fi +358 40 825 5887

Linda Silvennoinen

Sales Producer linda.silvennoinen@indieplace.fi +358 40 765 0427

Hanna Välimaa

Head of Operations hanna.valimaa@indieplace.fi +358 40 585 4713

Lotta Leskinen

Development Assistant lotta.leskinen@indieplace.fi +358 50 911 6493

Pauliina Pajunen

Head of Influencer Network pauliina.pajunen@indieplace.fi +358 44 0674 898

Linda Pitkänen

Project Manager linda.pitkanen@indieplace.fi +358 50 567 5135

Maija Aaltonen

Project Manager maija.aaltonen@indieplace.fi +358 44 257 1905

Vanessa Weckström

Content Specialist vanessa.weckstrom@indieplace.fi +358 44 016 3642

Aino Pietarinen

Project Coordinator aino.pietarinen@indieplace.fi +358 40 938 4366

Amanda Laine

Project Coordinator amanda.laine@indieplace.fi +358 40 554 7228

Riikka Yrjölä

Project Manager (äitiyslomalla) riikka.yrjola@indieplace.fi +358 40 776 5002

Hannu Matilainen

IT, partner hannu.matilainen@indieplace.fi +353 89 471 7649