Ota yhteyttä

Etsitkö brändillesi pitkäaikaista brändilähettilästä, some-vaikuttajia tuotelanseeraukseen vai haluatko kohentaa tunnettuutta aktivoimalla kuluttajat?

Yhteystietomme löydät alapuolelta.

Avoimet työhakemukset: rekrytointi@indieplace.fi

Oona Vitikainen

Account Manager oona.vitikainen@indieplace.fi +358 40 720 1258

Ida Haapanen

Account Representative ida.haapanen@indieplace.fi +358 44 295 9855

Mari Ojala

Key Account Manager mari.ojala@indieplace.fi + 358 50 538 6712

Tiia Saukko

Head of Sales tiia.saukko@indieplace.fi +358 40 753 2710 

Anne Häkkinen

Client Director, partner anne.hakkinen@indieplace.fi +358 44 536 2094

Lassi Suoranta

Strategist lassi.suoranta@indieplace.fi +358 40 723 9274

Laura Hakanen

Creative Account Director, partner laura.hakanen@indieplace.fi +358 50 342 1888

Hanna Välimaa

Development specialist, Sales & Marketing hanna.valimaa@indieplace.fi +358 40 585 4713

Laura Karppinen

Sales Producer laura.karppinen@indieplace.fi +358 50 493 6369

Lauri Harju

CEO, partner lauri.harju@indieplace.fi +358 50 361 7696

Pauliina Pajunen

Head of Influencer Network pauliina.pajunen@indieplace.fi +358 44 0674 898

Janika Haapasalmi

Head of Project Management janika.haapasalmi@indieplace.fi +358 40 777 2818 

Riikka Yrjölä

Project Manager riikka.yrjola@indieplace.fi +358 40 776 5002

Mirkka Ollikainen

Project Manager mirkka.ollikainen@indieplace.fi +358 50 378 0910

Kaisa Pyhtilä

Project Manager kaisa.pyhtila@indieplace.fi +358 45 223 3665

Nora Seppänen

Community Manager nora.seppanen@indieplace.fi +358 50 545 4723

Noora Pohjanheimo

Project Manager (äitiyslomalla) noora.pohjanheimo@indieplace.fi +358 45 631 6846

Hannu Matilainen

IT hannu.matilainen@indieplace.fi +4 0771 052 799

Linda Leppänen

Trainee linda.leppanen@indieplace.fi +358 41 432 2541