Me pysymme aitona

Tiimimme koostuu luovista ja analyyttisista vaikuttavuuden ammattilaisia. Meitä yhdistää halu luoda aitoja ja tuloksellisia kokonaisuuksia vaikuttajamarkkinoinnin ja PR:n keinoin.

Kerro meille tavoitteistasi, niin tarjoamme sinulle näkemyksen vaikuttajamarkkinoinnin ilmiöistä ja työkaluista, jotka vaikuttavat aidosti.

Yhteys myyntiin: myynti@indieplace.fi

Vaikuttajamarkkinointi

Aku Karasti

Senior Account Manager aku.karasti@indieplace.fi +358 40 069 9929

Amanda Laine

Influencer Network Manager amanda.laine@indieplace.fi +358 40 554 7228

Janika Haapasalmi

Influencer Marketing Specialist & Senior Project Manager janika.haapasalmi@indieplace.fi +358 41 731 4931

Kaisa Porri

Project Manager kaisa.porri@indieplace.fi +358 45 239 0080

Vaikuttajamarkkinointi

Kiira Kiesilä

Project Manager, TikTok kiira.kiesila@indieplace.fi +358 50 562 1313

Strateginen & luova suunnittelu

Lassi Suoranta

Strategist lassi.suoranta@indieplace.fi +358 40 723 9274

Sisällöntuotanto

Natalia Lehtinen

Senior Account Manager natalia.lehtinen@indieplace.fi +358 40 846 4614

Pauliina Paakki Indieplace
Vaikuttajamarkkinointi

Pauliina Paakki

Key Account Manager pauliina.paakki@indieplace.fi +358 44 772 7655

Indieplace influencer lounge tarjoaa coworking-tilan vaikuttajille.
PR

Pauliina Pajunen

Head of Influencer Network & PR pauliina.pajunen@indieplace.fi +358 41 731 6382  

Ronja Nuoramo

Account Manager ronja.nuoramo@indieplace.fi +358 40 534 6217

Sisällöntuotanto

Roosa Eronen

Project Manager roosa.eronen@indieplace.fi +358 44 277 0011

Sanna Mämmi kertoo mikä on insightin merkitys vaikuttajamarkkinoinnissa.
Strateginen & luova suunnittelu

Sanna Mämmi

Senior Creative sanna.mammi@indieplace.fi

Tiia Saukko

Head of Sales tiia.saukko@indieplace.fi +358 40 753 2710

Opinto- tai vanhempainvapaalla

Opintovapaalla

Aino Pietarinen

Project Manager (opintovapaalla) aino.pietarinen@indieplace.fi +358 40 938 4366

Vanhempainvapaalla

Hanna Vartiainen

CEO (vanhempainvapaalla) hanna.vartiainen@indieplace.fi +358 44 548 5421

Vanhempainvapaalla

Heli Parkkinen

Senior Account Manager (vanhempainvapaalla) heli.parkkinen@indieplace.fi +358 45 104 4450

Opintovapaalla

Mari Ojala

Key Account Manager (opintovapaalla) mari.ojala@indieplace.fi + 358 50 538 6712

Vanhempainvapaalla

Petra Jokinen

Key Account Manager (vanhempainvapaalla) petra.jokinen@indieplace.fi +358 40 684 9794

Vanhempainvapaalla

Riikka Yrjölä

Project Manager (vanhempainvapaalla) riikka.yrjola@indieplace.fi +358 40 776 5002