Me pysymme aitona

Tiimimme koostuu luovista ja analyyttisista vaikuttavuuden ammattilaisia. Meitä yhdistää halu luoda aitoja ja tuloksellisia kokonaisuuksia vaikuttajamarkkinoinnin ja PR:n keinoin.

Kerro meille tavoitteistasi, niin tarjoamme sinulle näkemyksen vaikuttajamarkkinoinnin ilmiöistä ja työkaluista, jotka vaikuttavat aidosti.

Yhteys myyntiin: myynti@indieplace.fi

Myynti

Heli Parkkinen

Senior Account Manager heli.parkkinen@indieplace.fi +358 45 104 4450

Helmi Hautala

Creative Sales and Project Specialist helmi.hautala@indieplace.fi

Tiia Saukko

Head of Sales tiia.saukko@indieplace.fi +358 40 753 2710

Projektihallinto

Janika Haapasalmi

Influencer Marketing Specialist & Senior Project Manager janika.haapasalmi@indieplace.fi +358 41 731 4931

Kaisa Porri

Project Manager kaisa.porri@indieplace.fi +358 45 239 0080

Vaikuttajahallinto

Indieplace influencer lounge tarjoaa coworking-tilan vaikuttajille.

Pauliina Pajunen

Head of Influencer Network & PR pauliina.pajunen@indieplace.fi +358 41 731 6382  

IT

Opinto- tai vanhempainvapaalla

Kiira Kiesilä

Project Manager, TikTok kiira.kiesila@indieplace.fi +358 50 562 1313

Maija Rantoniemi

Senior Project Manager (opintovapaalla) maija.aaltonen@indieplace.fi +358 44 257 1905

Mari Ojala

Key Account Manager (opintovapaalla) mari.ojala@indieplace.fi + 358 50 538 6712

Petra Jokinen

Key Account Manager (vanhempainvapaalla) petra.jokinen@indieplace.fi +358 40 684 9794